Настя в Мінорі

IMG_0231_sm

Продовжую знайомити вас з людьми, які мене надихають. Анастасія — зірка моя!

«День за днем все тягостно и безнадежно, но вдруг просияет что-то прекрасное, и на мгновение время станет другим. Как будто звуки музыки взяли в скобки, обособили кусочек времени и превратили его в частицу иного мира посреди нашего обычного, частицу «всегда» в «никогда».»

Мюриел Барбері «Елегантність їжачка»

Цю цитату навела тут не просто так. Для мене Настя і є те «чудове», що незмінно спалахує, коли знаходишся поруч з нею. Настя і Музика — то є речі неподільні й міцно-міцно зв’язані одне з одним. Вона співає, вона грає, вона збирає навколо себе надзвичайно талановитих музикантів… вона дарує музику…

Настя є авторкою, творцем і музою проекту Piano In The Bush. Я вже майже рік маю можливість підглядати за її роботою і можу з впевненістю сказати, що вона не просто ним опікується, вона ним живе. Хлопці і дівчатка, яких вона зібрала «за свій Рояль», не просто відтворюють музику, вони дарують радість, любов, збурюють емоції, створюють потрібний бекграунд для важливих життєвих подій. І роблять це надзвичайно талановито, натхненно і так природньо, наче музика, то повітря яким вони дихають..

Всі, хто хоч раз зустрічав Настю, я впевнена, одразу потрапляють під дію її чар. Вона одна із тих людей, яких хочеться мати у себе в друзях, зустрічатися періодично на каву, вести розмови про важливі і не надто важливі речі, підживлювати свою «життєву батарейку». Навіть «мінор» у неї світлий і надихаючий.

 

 

IMG_0290_sm

 

IMG_0251_sm

 

IMG_0349_sm

 

IMG_0367_sm

 

 

IMG_0444_sm

 

IMG_0481_sm

 

IMG_0517_sm

 

IMG_0569_sm

 

IMG_0556_sm

На фото: Анастасія Сунцова