My Matilda

IMG_8203-Edit

 

У моєї улюбленої дівчинки два дні тому був День народження! Я жахлива подруга, бо подарунок, який обіцяла на минулий ДН, віддаю тільки сьогодні.

Як ведеться, знайомство у нас було ну дуже дивним. Якби нам при першій зустрічі хтось сказав, що ми станемо близькими подругами, то сміялися би над цим ми вдвох… дового, голосно, натхненно. Сьогодні цю зустріч в «Чайкофф» у Сумах згадую з посмішкою. Безглузда ситуація, дурна історія, але тепер — веселий спогад. Життя тим і цікаве, що любить нам підкидати несподіванки.

Один з яскравих моментів наших перших днів дружби: ми сидимо у Марі на кухні в столиці сусідньої держави, говоримо про книжки, і вона дає мені «Код Да Вінчі» Дена Брауна (так це було дууууже багато років тому, він тоді, здається, тільки-но вийшов у російському перекладі). І що ви думаєте? Ранок, дівчата вже на сніданок повставали, а я на тому самому стільці, на тій самій кухні «захлинаючись» дочитую останні сторінки. Насправді спогадів про ті дні набагато більше (Лола, Ізмайлівський парк, Роня, Redd’s, розмови-розмови-розмови), але вони зовсім не для цього поста;). З тієї досить сумбурної і неоднозначної поїздки почалася історія наших спільних спогадів.

Марі — мій антидеспресант. По великому рахунку, їй особливо і робити нічого не потрібно. Просто беремо пляшку червоного вина (дивно, але червоне я п’ю тільки з нею), відкорковуємо, сідаємо одна напроти одної і говоримо… Говоримо ми завжди довго, голосно, натхненно))) Стрес знімає як рукою, краще за будь-якого психоаналітика. Марі і наші з нею відносини у мене особисто асоціються з сіткомом «Cougar Town»: чим більший келих, тим душевніша розмова — наша тема;)

А ще вона як ніхто вміє підняти настрій зранку своїми меседжами у Вайбері;)

Моя Матильда — смілива і цілеспрямована. Якщо вона собі щось поставила за мету, наврядчи знайдеться сила, яка її зможе зупинити. Але ця впертість має і інший бік, якщо Марі чогось НЕ хоче, примусити її майже нереально. Інколи це стає реальною проблемою… для інших:)

Моя дівчинка улетіла від мене в Німеччину, і я дуже скучила за нею і нашими розмовами! Приїжджай, Марі!

 

Model: Masha Volodchenko

MUA: Anna Boyko

Studio:  Neolook Studio (Kyiv)

IMG_8018-Edit

 

IMG_8008-Edit

 

IMG_8020-Edit

 

IMG_8036-dip

 

IMG_8054-Edit

 

IMG_8111-Edit

 

IMG_8102-dip

 

IMG_8112-Edit

 

IMG_8116-Edit

 

IMG_8128-dip

 

IMG_8143-Edit

 

IMG_8146-Edit

 

IMG_8202-Edit

 

IMG_8197-dip

 

IMG_8225-Edit

 

IMG_8265-dip

 

IMG_8239-Edit

 

IMG_8244-dip

 

IMG_8329-Edit